مدرک محیط کاری دیجیتال

در زمینه محیط کاری دیجیتال تنها در سطح Professional می توانید ادامه مسیر دهید. جهت دانلود راهنمای آزمون بر روی این لینک کلیک کنید


مدرک VCP-DW 2018 به عنوان مدرک حرفه ای جهت تایید توانایی شما در کار با محصول VMware Workspace ONE می باشد. با ارائه این مدرک شما اعلام می دارید که در زمینه نصب، پیکربندی و نگهداری این محصول توانا هستید. جهت راحتی در اخذ این مدرک می بایست یکی از مدارک سری VCP این شرکت را داشته باشید و در نهایت با مطالعه در زمینه محصول نامبرده شده، اقدام به شرکت در آزمون نمایید در غیر اینصورت شرکت در دوره های مربوط به این محصول الزامی می باشد.

شما متقاضیان اخذ مدرک بین المللی VMware می بایست به دو نکته مهم حتما توجه داشته باشید. نکته اول این است که شرکت شما در آزمون مقدماتی یا همان Foundations exam الزامیست. نکته دوم، شما می بایست از قبل در یکی از دوره های رسمی VMware شرکت نموده باشید. اما معنی نکته دوم چیست؟ این عبارت به این معنی است که بر اساس قوانین شرکت VMware، شما زمانی صلاحیت اخذ مدارک این شرکت را کسب خواهید نمود که از پیش حتما در یکی از دوره های رسمی آن ها شرکت نموده باشید. با این کار شما یک VCP-ID دریافت خواهید نمود که جواز اولیه اخذ هر یک از مدارک VMware است.

حتما این پرسش اکنون در ذهن شما به وجود آمده است که آیا برای دریافت این VCP-ID حتما می بایست به خارج از کشور سفر کنم!؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر، الزاما این طور نیست، زیرا در ایران برخی از آموزشگاه های معتبر برگزارکننده دوره های VMware وجود دارند که امکان اخذ این VCP-ID را در ایران برای شما فراهم می کنند و از این حیث برای کسانی که با این مدودیت روبرو هستند مشکلی پیش نخواهد آمد.

آزمون VCP-DW 2018 با کد شماره 2V0-761 شناخته می شود. مدت زمان آزمون 135 دقیقه است و باید به 65 سوال پاسخ دهید. نمره قبولی در این آزمون 300 است و نوع سوالات به صورت چهار گزینه ای و چند جوابی می باشد. هزینه این آزمون 250 دلار آمریکا می باشد