آموزش دوره vCenter Converter Standalone

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در این دوره آموزشی علاقمندان یاد خواهند گرفت که به چه صورت می‌توانند از محیط‌های فیزیکی موجود در مجموعه کاری خود به محیط‌های مجازی وابسته به محصولات VMWare مهاجرت کنند. این دوره به صورت کاملاً عملی تهیه شده است.

با کمک این دوره آموزشی، دانشجویان عزیز علاوه بر فراگیری شیوه مهاجرت به محیط مجازی از محیط فیزیکی، یاد خواهند گرفت که به چه صورت می‌توانند از محیط های مجازی ارائه شده توسط شرکت‌های دیگر به محیط مجازی VMWare مهاجرت کنند. این دوره به صورت کاملاً عملی تهیه شده است و در محیط آزمایشگاهی با روش‌های مختلف تبدیل ماشین ها آشنا خواهید شد.

در این دوره از نرم افزار VMWare vCenter Converter 6.1 استفاده شده است و از قابلیت‌های این نرم‌افزار مانند سیستم‌ها و سیستم‌عامل‌هایی که توسط این نرم‌افزار پشتیبانی می‌شوند، صحبت شده است.

پیش‌نیاز

این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد. دانشجویانی که با محیط‌های مجازی درگیر هستند با فراگیری روند کار با این برنامه می‌توانند فرآیند مهاجرت را به راحتی انجام دهند.

حاصل دوره

با مشاهده این دوره یاد خواهید گرفت که به چه صورت می‌توانید از محیط‌های مجازی قدیمی، محیط‌های مجازی شرکت‌های مختلف یا محیط‌های فیزیکی به محیط‌های مجازی بر مبنای معماری VMWare مهاجرت کنید. این مهاجرت در نهایت یک مهاجرت کاملاً قابل اعتماد خواهد بود و سرویس‌دهی بعد از مهاجرت بدون مشکل ادامه خواهد داشت.

مخاطب دوره

این دوره مناسب تمام کسانی است که در محیط کاری یا آزمایشگاهی خود با ماشین‌های مجازی مبتنی بر معماری VMWare درگیر هستند و قصد دارند تا دانش خود را در این زمینه بیش از پیش افزایش دهند.

لینک دوره در وب سایت آموزشی فرانش از طریق این بخش قابل دسترس می باشد

به اشتراک گذاری مطلب

اشتراک گذاری در Facebookاشتراک گذاری در Twitterاشتراک گذاری در LinkedIn

اطلاعات تماس

  • info@vmwareworld.ir

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیک خودت رو وارد کن تا از خبرهای سایت مطلع بشی!

تمام حقوق متعلق به سایت دنیای مجازی سازی می باشد

جستجو